O nas

Nasza firma istnieje 15 lat na rynku. Od początku naszej działalności służymy pełną informacją na temat sprzedawanych materiałów budowlanych. Od początku działalności współpracujemy z cenionymi i stałymi dostawcami oraz oferujemy kompleksową obsługę i pomoc firmom budowlanym w obsłudze inwestycji komercyjnych oraz klientom indywidualnym przy remoncie lub budowie własnego domu od projektu aż do zakończenia inwestycji. Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb klienta, poprzez ciągłe wzbogacanie oferty handlowej oraz zdobycie wiodącej pozycji w regionie w dostarczaniu materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Oferujemy produkty najwyższej jakości, których nieprzeciętny design oraz jakość spełni wymagania i oczekiwania naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się naszą ofertą i życzymy wiele zadowolenia z oferowanych produktów i usług.

Dzięki długoletniej i owocnej współpracy, a także umiejętności sprostania wymaganiom naszych Klientów uzyskaliśmy certyfikat Autoryzowanego Punktu Sprzedaży Libet o statusie PLATINIUM

Kontakt

Poznańska 74 63-400
Ostrów Wielkopolski
tel.: (62) 733 83 00
psbsiodemka@psbsiodemka.pl